DRUK
Druk kolorowy - ulotki, plakaty
Druk czarno-biały - ulotki, ...plakaty
Wizytówki
Biznes karty, kalendarzyki
Karty pocztowe, karty QSL
Plakaty
Etykiety samoprzylepne, ...naklejki 3D
Plomby gwarancyjne
Papiery firmowe
Koperty z nadrukiem
Teczki ofertowe
Książki i broszury
Reklama wielkoformatowa
Druki samokopiujące
Zaproszenia
Druk personalizowany
Inne
OPAKOWANIA
Torby reklamowe foliowe
Woreczki, torebki do pieczywa
Opakowania i stendy
POZOSTAŁA OFERTA
Gadżety, upominki
Odzież firmowa i promocyjna
Pinsy
Buttony
Breloki
Medale
Flagi
Balony
Litery i znaki z plexi i PCV
Karty plastikowe
Hologramy
Pieczątki i stemple
Grawerowanie laserowe
Ekspozytory, plakaty
Oprawy introligatorskie
Kalendarze
WYDAWNICTWA
Plany miast, mapy
Karty pocztowe
ZAMAWIANIE
Warunki realizacji zamówień
Zadaj pytanie
Zamów

 

KARTY PLASTIKOWE


Karty niskonakałdowe Technologia produkcji kart plastikowych jest uzależniona od realizowanego nakładu.

Dla nakładów do 1000 sztuk karty drukujemy metodą termodruku. Jest to technologia polegająca na wtopieniu w kartę barwnika pod wpływem temperatury. Nadrukowane w ten sposób informacje są trwałe i dość odporne na ścieranie. W zależności od potrzeb możemy zastosować termodruk jednokolorowy lub pełnokolorowy.

Termodruk oferuje rozdzielczość 300 dpi, co pozwala drukować karty o prostej szacie graficznej, bez przejść tonalnych i przenikania się kolorów. Nie jest również możliwe drukowanie kolorów "na spad" - konieczne jest zachowanie około 2 mm odstępu elementów graficznych od brzegów karty.

Drukując metodą termodruku jednokolorowego możemy stosować wyłącznie podstawowe kolory, takie jak: czarny, czerwony, niebieski, żółty, zielony i biały. Nie ma również możliwości zmiany odcienia koloru. W przypadku termodruku pełnokolorowego metoda druku jest zbliżona do druku z rozbarwienia CMYK, lecz oczywiście nie oferuje równie wysokiej jakości.

W zależności od potrzeb do druku możemy wykorzystać karty bazowe białe lub wstępnie zadrukowane, również w kolorach metalicznych, takich jak srebro czy złoto. W ten sposób, nanosząc na np. złotą kartę bazową czarny nadruk bardzo łatwo można wykonać złotą kartę stałego klienta.


Karty wysokonakładowe W przypadku druku kart w nakładach powyżej 1000 sztuk stosujemy metodę druku offsetowego, co gwarantuje osiągnięcie wysokiej jakości druku i nie nakłada na twórcę projektu graficznego tak wielu ograniczeń jak termodruk.

 

© Media Systems 2004-2008